Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Mevlid kandili…
Kıymetli kardeşlerim,
kandiller en samimi duygularımızla yaradana yöneldiğimiz, dualarımızla bütünleştiğimiz, ihlas ve huşu içinde ibadet ettiğimiz, kardeşlik bağlarımızı güçlendirdiğimiz müstesna gecelerimizdir. bu akşam idrak edeceğimiz mevlid kandilinin âlemlere rahmet olarak gönderilen peygamber efendimizin (s.a.v) bir rehber ve bir örnek insan olarak daha iyi anlaşılmasına vesile olmasını, birlik ve beraberliğimizin kuvvetlenmesi, milletimizin ve bütün islam aleminin huzuru, barışı ve refahı için yapacağımız duaların kabul olmasını temenni ederim. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek mevlid kandilinizi tebrik eder, iki cihanda saadetler dilerim.selam ve saygılarımla…