Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Erfelek Belediye Başkanı Mehmet Uzun son meclis toplantısında, Belediye Meclis üyelerine, Erfelek için yapmış oldukları hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.
Uzun yaptığı açıklamada; “2019 yılında birlikte görev yapmaya başladığımız mesai arkadaşımız olan Belediye Meclis Üyelerimiz ile bugün son toplantımızı gerçekleştirdik. 2019-2024 dönemini kapsayan belediyemiz meclis çalışmalarına sağlamış olduğunuz katkılardan ve şehrimize yapmış olduğunuz hizmetlerinizden dolayı bütün meclis üyesi arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum.” dedi.