Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop’un Boyabat ilçesinde odun taşıyan kamyon yan yatarak devrildi. Kaza korkulu anlar yaşattı.
Sinop’un Boyabat ilçesinde odun taşıyan kamyon devrildi. Kazada şans eseri can kaybı yaşanmadı.
Boyabat’a bağlı Kurusaray Köyünde ormanlık alanda kesim yapılan bölgede, kesilen odunların kamyona yüklendikten sonra yolun bozuk olması neden ile yan yatan kamyon devrildi.
Kazaya kesim yapan işçiler ve köylüler anında müdahale ettiler. Kazada can kaybı ve yaralama olmazken yan yatan kamyon traktörlerin yardımı ile kurtarıldı.