Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sabah 06.30 sıralarında Sinop istikametinden Samsun istikametine gitmekte olan bir kamyonet şarampole yan yattı. Arkasından gelen kamyonet ise duramayarak yan yatan araca çarptı.
Sabah 06.30 sıralarında Sinop istikametinden Samsun istikametine gitmekte olan bir kamyonet şarampole yan yattı. Arkasından gelen kamyonet ise duramayarak yan yatan araca çarptı.
Alınan bilgilere göre kazada iki kişi hafif yaralı olarak Boyabat Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Kaza ile ilgili soruşturma başlatılırken, iki aracında Boyabat’tan Samsun’a gittikleri ve araçlarda ciddi maddi hasar olduğu öğrenildi.