Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop’un Boyabat ilçesinde Halk Eğitim Merkezi bünyesinde pilates kursu açıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan Boyabat Halk Eğitimi Merkezi binasında açılan Pilates Kursu Sınıfını ziyaret etti. Ziyarette Kurum Müdürü Nuri Aslan’dan açılan kurslara ilişkin bilgi alan İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan bir süre incelemelerde bulundu. Boyabat Halk Eğitimi Merkezi binasında başlayan Pilates Kursu için yeterli müracaat olması durumuna yeni bir grup oluşturulacağı için bayanlardan ilgili olanlar Boyabat Halk Eğitimi Merkezine müracaat edebilecekler.