Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Boyabat Belediyesi, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı öncesi ilçe merkezinde ki parkların eski hali ile, Başkan Çakıcı döneminde yapılan yeni hallerini belediyenin sitesinden yayınlamaya devam ediyor.
Boyabat Belediyesi, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı öncesi ilçe merkezinde ki parkların eski hali ile, Başkan Çakıcı döneminde yapılan yeni hallerini belediyenin sitesinden yayınlamaya devam ediyor.
“Değişim bizimle başladı” Hashtag’ı ile yaptığı hizmetleri vatandaşlara duyuran Boyabat Belediyesi, farkın daha iyi analiz edilebilmesi için eski-yeni hallerini paylaşıyor. Son olarak Boyabat giriş parklarının eski-yeni hallerini paylaşan Boyabat Belediyesi, yapmış olduğu hizmetlerle, ilçede değişimi hissettiriyor.