Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Belediye Başkanı Ayhan Ergün Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin kandilini kutladı.
Belediye Başkanı Ayhan Ergün Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin kandilini kutladı.
Başkan Ergün mesajında:’’ Mübarek üç aylara girmemizin bir müjdecisi olan Regaip Kandil’ine ermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Yüce Rabbimizin hikmetiyle buluşma ve rızasını kazanma adına eşsiz bir fırsattır. Bu duygu ve düşüncelerle milletimizin ve tüm İslam âleminin üç aylar ve Regaip Kandil’ini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını, bütün insanlığa rahmet, mağfiret, sevgi ve huzur getirmesini yüce Allah'tan niyaz ederim " dedi.