Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçe Merkezine Banyo ve Duş Kabinleri Yapılıyor.
Ayancık Belediye Başkanlığı tarafından başlatılan proje kapsamında, eski belediye binası arkasında, şehir tuvaleti yanındaki alana sıhhi banyo ve duş alanları yapılıyor.
Konuyla ilgili bilgi veren Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün, bay ve bayan olmak üzere ikişer adet kabinin bulunacağı proje için tahmini 50 bin TL masraf yapılacağını vurguladı. Ayhan Ergün Projenin Şubat ayının sonunda tamamlanacağını belirtti.