Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
11 Ağustos günü ilçemizde Yaşanan sel felaketinden bu yana ilçemizi yalnız bırakmayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bugün ilçemize gelerek incelemelerde bulundu.
Ayancık’ta yaşanan sel felaketinden sonra ilçemizi yalnız bırakmayan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu ve AK Parti Sinop Milletvekili Dr. Nazım Maviş ile birlikte sel afetinde yıkılan Otogar Köprüsünün yerine yapılacak olan yeni köprünün çalışmalarını yerinde inceledi. Devam eden çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgiler alan Bakan Karaismailoğlu, ilçenin daha güzel bir ilçe olması için ve yeniden normale dönmesi için yakın takipçisi olduğunu ve yoğun bir çalışma olduğunu söyledi.