Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sel felaketi nedeniyle 47 evin yıkıldığı, birçok vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve birçok evin hasar gördüğü ilçemiz Ayancık’a bağlı Babaçay köyümüzde tomruk deposu felakete yol açtı.
Sel felaketi nedeniyle 47 evin yıkıldığı, birçok vatandaşımızın hayatını kaybettiği ve birçok evin hasar gördüğü ilçemiz Ayancık’a bağlı Babaçay köyümüzde tomruk deposu felakete yol açtı.
Ayancık Babaçay köyümüzde, evleri yıkılan vatandaşlarımızın için, Sinop Özel İdare tarafından altyapı çalışmaları tamamlanan alana konteyner köy kuruldu.