Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ak Parti Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ayhan ERGÜN Ayancık'ın geleceği gençler ile buluştu.
Ak Parti Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ayhan ERGÜN Ayancık'ın geleceği gençler ile buluştu.
Ak Parti Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Ayhan Ergün; Ak Parti İlçe Başkanı Yılmaz Özünlü,Belediye Başkan Yardımcısı A.Adil Akın, Ak Parti İl Genel Meclis üyesi Bayram Yıldız, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Cumhur Çetinkaya’nında katıldığı toplantıda gençler ile buluştu.Programda kısa bir konuşma yapan Ergün; ‘’Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin her zaman desteğini yanlarında hissettiklerini ve bu güçle 30 Mart Yerel seçimlerinde birkez daha başarı ile çıkacaklarını ve kazanın Ayancık olacağını’’ belirtti.