Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Korosu Tarafından hazırlanan konser 29 Nisan 2019 Pazartesi Akşamı Ayancık Kültür Merkezinde gerçekleşti.
Ayancık Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü Türk Sanat Müziği Korosu Tarafından hazırlanan konser 29 Nisan 2019 Pazartesi Akşamı Ayancık Kültür Merkezinde gerçekleşti.
Konsere Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, Ayancık Milli Eğitim Müdürü Murat Altundal, Ayancık İl Genel Meclis Üyesi Ozan Sarısoy ve çok sayıda Ayancık halkı katıldı.