Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık’ta vatandaşlara koronavirüs soruldu.
Ayancık’ta vatandaşlara koronavirüs hakkındaki görüşleri soruldu. Koronavirüsün hayatlarını nasıl etkilediği, alınan tedbirlerden memnuniyetleri, esnafa etkileri ve aşı olmayı isteyip istemedikleri konusunda sorular yöneltildi. Uzatılan mikrofona vatandaşlar yanıt verdi.
Röportajda Ayancık Devlet Hastanesi Başhekimi Hasan ERGENÇ ve Ayancık Kaymakamı İsmail PENDİK de vatandaşlara mesajlarını ilettiler.