Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Devlet Hastanesinde görevli hemşirelerin günü kutlandı.
12 Mayıs Uluslararası Hemşireler Günü dolayısıyla Ayancık Devlet Hastanesinde görevli hemşirelerin günü kutlandı.
Ayancık Devlet Hastanesinin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda “Büyük bir özveri ve fedakarlıkla insanımızın sağlığı için çalışan, emek sarf eden tüm hemşirelerimizin Hemşireler Haftasını kutladık. Hastanemizin işleyişinde önemli bir rol alan hemşirelerimize teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.” sözlerine yer verildi.