Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Kaymakamlığınca hayırsever iş insanlarına teşekkür yemeği düzenlendi.
Ülkemizde 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremlerde ilçemiz Ayancık’tan yardım kampanyasına destek veren iş insanlarına plaket takdim edildi.
Ayancık Kaymakamlığı tarafından deprem afeti nedeniyle başlatılan yardım kampanyasına ilçemiz Ayancık’tan destekte bulunan hayırsever iş insanları teşekkür yemeğinde bir araya geldi. Ayancık Kaymakamlığı tarafından düzenlenen yemek sonrasında yardım kampanyasına destek verenlere teşekkür plaketi takdim edildi.
Ayancık Kaymakamı Recep Hasar yaptığı açıklamada “Bende bir afetzede olarak o bölge için yaptıklarınızdan dolayı sizlere teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.