Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İstanbul Esenyurt’a ikamet eden, Ayancık Belpınar köyünden kareteci Ümit ERCAN Türkiye elemelerini geçerek Şili’de yapılacak olan Dünya Karete Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.Ümit kardeşimizin bu başarısı tüm Sinopluları gururlandırdı.Ayancık ve Sinop halkının Ümit kardeşimize desteklerini bekliyoruz.17 eylül’de İran’da ve hemen ardından 23/29 Ekim 2019 tarihlerinde Şili’de yapılacak olan karşılaşmalarda Ümit ERCAN kardeşimize başarılar diliyoruz.
Belpınar Köyü Muhtarlığı