Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop İl Sağlık Müdürlüğü öncülüğünde Ayancık Devlet Hastanesi’nin katkılarıyla Ayancık Meslek Yüksek Okulu Konferans salonunda, vatandaşlarımıza yönelik ” Erken Dönemde Kanser Taraması ve Bağımlılıklar ” konulu konferans düzenlendi. Program soru cevap şeklinde interaktif olarak devam etti.
Sinop İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetler Başkanı Sayın Dr Ahu Duran Ayancık’a gelerek değerli bilgiler verdi.
Konferansa Meslek Yüksek Okulu Müdürü Sayın Recep Aykan’da destek ve katkıda bulundu.