Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Cevizlispor derneğe yapılan yardımlardan dolayı bir teşekkür mesajı yayımladı
Ayancık Cevizli Spor Kulübü yönetimi olarak 2019-2020 sezonunda Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya ve ilçemiz dışından malzeme yardımında bulunan; Ayşe Yıldız, Turan Kaynar, Gökhan Şentürk, Sinan YÜKSEL, Pınar Argan’a yardımlarında dolayı Ayancık Cevizlispor Derneği olarak teşekkür ederiz.