Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop’ta 3. kattaki evinin balkonundan yere düşen bir bayan hayatını kaybetti.
Sinop’ta 3. kattaki evinin balkonundan yere düşen bir bayan hayatını kaybetti.
Ada Mahallesi Aşiyan Evleri D Blok 3. katta ikamet eden Ayşa Mete B. (57), 3. kattaki evinin balkonundan aşağıya düştü. Sesleri duyarak dışarıya çıkan mahalle sakinleri, korkunç manzara ile karşılaştı. Olay yerine gelen 112 sağlık ekipleri tarafından Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılan kadının hayatını kaybettiği belirlendi. Olayı duyan yakınları hastanede gözyaşlarına boğuldu. Ayşe Mete B'nin cenazesi otopsi için Ankara Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor.