Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Bugün 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü…
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Chp İlçe Başkanı Naci Demiray, Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, Chp Ayancık İl Genel Meclis Üyesi Ozan Sarısoy ve Belediye Meclis üyeleri gazetemizi ziyarette bulundular.
En zorlu, en çok fedakarlık isteyen, en doğru olmanız gereken mesleklerden biridir Gazetecilik… Bugün bizleri ziyaret ederek onurlandıran, günümüzü kutlayan Chp İlçe Başkanı Naci Demiray, Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, Chp Ayancık İl Genel Meclis Üyesi Ozan Sarısoy ve Belediye Meclis Üyelerine teşekkür ederiz. Ayrıca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’müzü unutmayarak bizleri telefon ile arayan ve mesaj atan tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunarız.