Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
2017 yılında YEDAŞ Ayancık işletme şefliği görevine atanan Hüseyin ÇİL’in Boyabat’a tayini çıktı.
2017 yılında ilçemiz YEDAŞ işletme şefliğinde göreve başlayan Hüseyin ÇİL, Boyabat YEDAŞ işletme şefliğine tayini çıktı.
Uzun yıllardır bölgemizde canla başla gece gündüz demeden çalışan çalışkanlığı dürüstlüğü ile ilçede sevilen bir isim haline gelen Hüseyin ÇİL bölgemizde bir çok yatırımlara imza attı. Boyabat işletme şefliğindeki Dağıtım Uzmanlığı görevine atanan Hüseyin ÇİL’e Ayancık Gazetesi olarak görev süresi boyunca verdiği hizmetler için teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dileriz.