Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçemiz Ayancık’ta Türk Kızılay İlçe Temsilciliği ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımlarını sürdürüyor.
Türk Kızılay Ayancık Temsilciliği ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımlarını sürdürüyor.
İlçemiz Ayancık’ta ikamet eden depremzede ve ihtiyaç sahibi vatandaşlara Türk Kızılay Ayancık Temsilciliği tarafından gıda kolisi, giyim ve nakdi yardımlar devam ediyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Kızılay Ayancık Şube Başkanı Yaşar Cahit Altıntaş “Ayancık Türk Kızılay temsilciliği olarak başta depremzedeler olmak üzere ilçemizde bulunan ihtiyaç sahiplerine her türlü yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bu imkanları bize sağlayan başta devletimize, iş insanlarına teşekkür ederiz” dedi.
Haber: Ahmet Can AKYOL