Survivor Semih’in Dayak Yediği İddiası Gündemi Çalkaladı

Survivor yarışmacısı Semih Öztürk, magazin gündemini çalkaladı. Ortaya atılan iddialara göre Survivor Semih dayak yedi.

A+
A-
6 Mart 2016 03:49
ABONE OL

Birçok televizyon programı hakkında iddialarda bulunan ve çoğu doğru çıkan Los Secret isimli Instagram hesabından bomba iddia ortaya atıldı. İddiaya göre Survivor yarışmacısı Semih’in dayak yediği söylendi.

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016 yarışmasında yeni bir skandal daha yaşandı. Gönüllüler takımı yarışmacılarından olan Semih Öztürk, takım arkadaşları ile uzun bir süredir anlaşamıyordu. Hatta sürekli tartışmalara giren Semih Özürk’ün dayak yediği iddiası çok konuşuluyor.

İddiayı ortaya atan bir Instagram kullanıcısı. Birçok tv programı hakkında iddiayı gündeme taşıyan ve çoğu doğru çıkan Instagramdaki Lost Secret isimli kullanıcı Survivor hakkında skandal bir iddia ortaya attı. İddiaya göre Survivor’daki Semih’in takım arkadaşlarından dayak yediğini yazıldı. Eğer iddialar doğruysa Semih’i döven takım arkadaşları diskalifiye olacak. Peki Semih dövüldü iddiaları doğru mu? Eğer doğruysa Semih’i kim dövdü? İşte detaylar…

Daha önce de çok izlenen yarışmalara katıldığını bildiğimiz Semih, Ütopya’da yarışmıştı. Ve Ütopyadaki tavırları nedeniyle herkes Semih’i itici buluyordu. Yarışmanın ilk haftasında Semih Öztürk’ü Çağdaş dövmüştü. Semih’e dayak atan Çağdaş, yarışmadan diskalifiye olmuştu.

Yine aynı durum Survivor’da gerçekleşti. Daha yarışmanın ilk bölümünden itibaren Gönüllüler takımındaki 8 yarışmacıyla sürekli tartışan Semih, takım arkadaşları olan Efecan, Serkay ve Zafer’e sürekli gergin dakikalar yaşatmıştı. Ortaya atılan iddialara göre Semih’in bu üç yarışmacıdan birisinden dayak yediği iddia edildi. Bu üç kişiden biri Semih’i dövmüş.

Daha önce de Semih ile Serkay arasında tartışma yaşanmıştı. Bu tartışmada birbirlerinin üzerine yürümüşlerdi. Bu iddialar da o günlerin hesabı olabilir. Eğer gerçekten Semih dayak yemişse, Semih’i döven yarışmacı veya yarışmacılar diskalifiye olacak demektir. Gerçekten Semih dayak yedi mi? Semih’i döven Serkay, Efecan veya Zafer mi? Diskalifiye olacak mı? Hepsini en yakın zamanda öğreneceğiz.

YORUMLAR

 1. derman dedi ki:

  abi ya çok kişkırtıyonuz birbirinizi

 2. haklıyı haksızdan ayıran dedi ki:

  kaşınanı kaşırlar zaferi cok zorladı

  1. Yaren dedi ki:

   Seni kaşısınlar o zaman

 3. tayfun dedi ki:

  semihin herkesi uyuz eden bir davranış modeli var
  özünde iyibiri olabilir
  ama bence dayağı çoktan hak etmişti yeğeni bile dayanamayıp amcası semihi dövdü sanırım.
  inşallah zafer iyice ağzını burnunu kırmıştır
  bidaha insanları bırak tahrik etmeyi selam vermeye korkar hale getirmiştir
  inşallah

 4. asım dedi ki:

  ben bir karıncayı bile incitemem ama bu uyuz sEMİH,a nın ağızını burnunu kırarım.

error: İzinsiz işlem!