Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ‘Cumhuriyet’in 100. Yılında Anadolu’dan Çanakkale’ye’ adlı proje kapsamında Sinop’tan Çanakkale’ye toprak gönderdi.
Iğdır’ın Besti ilçesi Aydeniz Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından 81 ilde ‘Cumhuriyet’in 100. Yılında Anadolu’dan Çanakkale’ye” adlı proje kapsamında Sinop’tan Çanakkale’ye toprak gönderildi. Sinop Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından okul bahçesinden alınan toprak paketlenerek Çanakkale’ye gönderildi.