Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Denize giren üniversite öğrencisi boğuldu
Sinop’ta denize giren iki üniversite öğrencisinden biri boğuldu
Sinop’ta denize giren iki üniversite öğrencisinden biri boğuldu, diğeri hastaneye kaldırıldı. Sinop Üniversitesi öğrencileri Murat Cem Akgül (21) ve arkadaşı Muhammed Emre Aydın (21), Tersane mevkisindeki iskeleden denize girdi. İki arkadaşın bir süre sonra yardım istemesi üzerine çevredekiler, emniyet ekiplerine haber verdi. Deniz polislerince sudan çıkarılan iki arkadaştan Aydın’ın yaşamını yitirdiği belirlendi, Akgül ise 112 Acil Servis ekibince Sinop Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı. Sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilen Akgül, müdahalesinin ardından Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi.