Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinoplu iş kadını Ayşe Serpil Yıldız, Sinop Uzungürgen köyünde trafik kazası geçirdi.
Sinoplu iş kadını Ayşe Serpil Yıldız, Sinop Uzungürgen köyünde trafik kazası geçirdi.
Edinilen bilgiye göre Sinop’tan Erfelek istikametine seyir halinde olan Ayşe Serpil Yıldız (50) yönetimindeki 34 LD 1592 plakalı otomobil, karşı istikametten elen Samet Aslan (28) yönetimindeki 34 BM 2545 plakalı başka bir otomobille çarpıştı. Kazada İş Kadını Ayşe Serpil Yıldız ile diğer aracın sürücüsü yaralandı. Yararılar ambulanslarla Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ayşe Serpil Yıldız’ın vücudunda çeşitli kırıklar olduğu belirtiliyor.
İş Kadını Ayşe Serpil Yıldız 2014 Ağustos ayında da Kastamonu’nun Tosya ilçesinde benzer bir kaza geçirmişti.