Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçemiz Ayancık’ta yaşanan selde ailesini kaybeden Hüseyin Demirbaş, dünya evine girdi.
İlçemiz Ayancık’ta yaşanan selde ailesini kaybeden Hüseyin Demirbaş, dünya evine girdi.
11 Ağustos’ta Ayancık’ta yaşanan sel afetinde annesini ve 3 kız kardeşini kaybeden Hüseyin Demirbaş’ın nikahını Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya kıydı. Genç çifte şahitliği ise Sinop Valisi Erol Karaömeroğlu ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Yahya Çınkıl yaptı. Ayancık Kaymakamı İsmail Pendik’in de katıldığı nikah töreninde evlilik cüzdanı geline verildi.