Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Üniversitesi, TED Samsun Koleji Lisesi’nin düzenlediği Kariyer Fuarı’na katıldı.
TED Koleji öğrencilerinin yoğun katılım sağladığı fuarda, Sinop Üniversitesi tarafından kurulan tercih ve tanıtım standı, büyük ilgi gördü.
Sinop Üniversitesi standını ziyaret eden öğrencilere, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli tarafından Üniversitemiz bölüm ve programlarının yer aldığı tanıtım materyalleri hediye edilirken, Fakülte, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokullarımız hakkında bilgiler verildi. Stantta ayrıca Sinop Üniversitesi’nin öğrencilere sağladığı sosyo-kültürel olanaklar ziyaretçilerle paylaşıldı.