Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in 100. yılı dolayısıyla Ayancık’ta çeşitli turnuvalar düzenlendi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyet’in 100. yılı dolayısıyla Sinop’un Ayancık ilçesinde çeşitli turnuvalar düzenlendi.
Ayancık Şehit Ömer Can Açıkgöz Gençlik Merkezi tarafından düzenlenen etkinliklerde masa tenisi, playstation, satranç, mangala ve langırt turnuvaları gerçekleştirildi.
Turnuvalarda dereceye giren öğrencilere madalya ve hediye verildi. Cumhuriyet’in 100. yılı dolayısıyla 28 Ekim Cumartesi günü bisiklet turu etkinliğinin düzenleneceği belirtildi.