Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 2023 yılı faaliyetlerinin değerlendirildiği ve 2024 yılı program ve hedeflerinin belirlendiği toplantı gerçekleştirildi.
Sinop Orman Bölge Müdürlüğü Rahmi Demir Sosyal Tesislerinde düzenlenen 2023 yılı faaliyetleri ve 2024 yılı hedef ve projeleri ile ilgili değerlendirme toplantısına, Bölge Müdürü Celal Kanbur, Bölge Müdür Yardımcısı Uğur Tamer Çelik, İşletme Pazarlama ve Ağaçlandırma ve Silvikültür Şube Müdürleri, Sinop Orman İşletme Müdürü Mustafa Diktaş ve teknik personel katıldı.
Toplantıda, yıl sonu program ve gerçekleşme miktarları ile 2024 yılı hedefleri konuşuldu.