Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri, öğretmenleri eşliğinde Sinop İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner’i ziyaret etti.
Renkli ve neşeli bir atmosferde gerçekleşen ziyarette, okul müdürü Yusuf Haskılıç da hazır bulundu. Sinop İl Emniyet Müdürü Tarıkhan Çetiner, minik ziyaretçilerin gelişinden büyük mutluluk duyduğunu belirterek, öğretmenlere ve öğrencilere içten teşekkürlerini iletti.