Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Belediyesi İtfaiye ekipleri itfaiyecilik mesleğini tanıtmak İçin Sinop Bahçeşehir Koleji Anasınıfı öğrencilerinin konuğu oldu.
Sinop Belediyesi İtfaiye ekipleri, itfaiyecilik mesleğini genç nesillere tanıtmak amacıyla Bahçeşehir Koleji Anasınıfı öğrencilerinin konuğu oldu. Eğlenceli ve öğretici bir etkinlikte buluşan minik öğrenciler, itfaiyecilik mesleğini yakından tanıma fırsatı buldular. Ekipler, öğrencilere itfaiyecilikle ilgili bilgiler verirken, onların sorularını da cevapladılar. Minik öğrenciler itfaiye ekibiyle birlikte alev fotoğraflarından oluşan hedefe su sıkarak yangına müdahale etmenin heyecanını yaşadı.