Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Mevlid-i Nebi Haftası Münasebetiyle Ayancık Meslek Yüksek Okulunda Ayancık İlçe Müftüsü Ömer Faruk KIVRAK tarafından öğretim üyeleri, Öğrenciler ve Ayancık Müftülüğü Din Görevlilerinin Katıldığı bir konferans verildi.
İlçe Müftüsü Ömer Faruk KIVRAK yaptığı konuşmada Vefa toplumunu Hz. Peygamber’in hayatından örnekler vererek anlattı. Konferans sonrasında Din Görevlileri ile yüz yüze toplantı gerçekleştirildi. İlçe Müftüsü Din Görevlilerine pandemi nedeniyle oluşturulan vefa destek guruplarında ve sel felaketi esnasında halkımıza sunmuş oldukları hizmetler nedeniyle teşekkür etti. Kaan AKYOL