Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri depremzede vatandaşlara destekte bulundu.
Ayancık Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri depremzede vatandaşlara destekte bulundu.
Depremin yaşandığı bölgelerden ilçemize gelen depremzede vatandaşları Ayancık Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri unutmadı. Ayancık Atatürk Anadolu Lisesi okul müdürü Mustafa Kemal Karabulut ve öğretmenleri öncülüğünde destek çalışmalarında görev alan öğrenciler depremzede vatandaşlara gıda ve hijyen kolisi desteğinde bulundular.