Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri kapsamında, Ayancık Atatürkçü Düşünce Derneğinde konferans düzenlendi.
Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri kapsamında, Ayancık Atatürkçü Düşünce Derneğinde konferans düzenlendi.
ADD Ayancık Şubesi binasında Doç. Dr. Mutlu KAYA tarafından “Türkiye’nin Modernleşme Sürecinde Sanayi Tesislerinin Rolü” konulu konferans verildi. Ardından Prof. Dr. Hasan AYDIN tarafından “Atatürk, Aydınlanma ve Cumhuriyet” konulu konferans verildi. İlçe protokolü ve vatandaşların katımıyla gerçekleştirilen konferans sonrası konuşmacı KAYA ve AYDIN’a plaket takdim edildi.