Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Karakestane Köyü’nde kestane sirkelemek için çıktığı ağaçtan düşen Şükrü IŞIYAN hayatını kaybetti.
Ayancık Karakestane Köyü’nde kestane sirkelemek için çıktığı ağaçtan düşen Şükrü IŞIYAN hayatını kaybetti.
Ayancık’a bağlı Karakestane Köyü’nde kestane sirkelemek için ağaca çıkan 64 yaşındaki Şükrü IŞIYAN sırıkla kestane kozaklarını sirkelerken dengesini yitirerek düştü.
AĞAÇTAN DÜŞEN IŞIĞAN OLAY YERİNDE YAŞAMINI YİTİRDİ
Olay yakınları tarafından Ayancık İlçe Jandarma komutanlığı ekiplerine ve 112 sağlık ekiplerine bildirildi. Kısa sürede intikal eden sağlık ekipleri IŞIYAN’ın öldüğünü tespit etti. Jandarma soruşturma başlatarak Şükrü IŞIYAN’ın (64) cansız bedeni Ayancık Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Haber: Türkan KARABAŞ