Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
CHP Ayancık Belediye Başkan Adayı Hayrettin Kaya, “Kadınlarımızı desteklemeye devam edeceğiz” dedi.
CHP Ayancık Belediye Başkan Adayı Hayrettin Kaya, Yalı Mahallesinde ikamet eden kadınlarla bir araya geldi.
Apart tesislerinde gerçekleştirilen buluşmada Başkan Adayı Kaya, vatandaşların sorunlarını, taleplerini ve görüşlerini dinledi. Projeleri ve çalışmaları hakkında bilgi veren Kaya “Kadınlarımız için yeni istihdam alanları yaratacak, girişimci kadınları desteklemeye devam edeceğiz.” dedi.