Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçemiz Ayancık’ta kamu personeli iftar yemeğinde bir araya geldi.
İlçemiz Ayancık’ta kamu personeli iftar yemeğinde bir araya geldi.
Ayancık Kaymakamlığınca düzenlenen iftar yemeğinde ilçe kurum amirleri ve kamu çalışanları iftar yemeğinde bir araya geldi. Ayancık Öğretmenevinde gerçekleştirilen iftar yemeğinde İlçe Müftüsü Ömer Faruk Kıvrak tarafından yapılan duanın ardından Ayancık Kaymakamı Recep Hasar, davetlilerin Ramazan ayını tebrik ederek, görev ve çalışmalarında kendilerine başarılar diledi.