Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İstanbul konserinde Türk bayrağını barkovizyona yansıtan Stone, zafer işareti yaparak paylaştığı fotoğrafın altına; “Hello İstanbul” yazdı.
Hain darbe girişimi nedeniyle bir süre ara verilen 23. İstanbul Caz Festivali dün akşam Zorlu PSM’de yapılan Joss Stone konseriyle devam etti.
Ülkemize gelmekten çekinen sanatçıların olduğu dönemde albüm turnesi kapsamında İstanbul’a gelen İngiliz sanatçı önceki akşam kaldığı otelin önünde barış pozu verdi. Daha önceki İstanbul konserinde Türk bayrağını barkovizyona yansıtan Stone, zafer işareti yaparak paylaştığı fotoğrafın altına; “Hello İstanbul” yazdı. Fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni alırken, sanatçının Türk hayranları Stone’u tebrik edip “Bizimle olduğun için teşekkürler” mesajları yazdı.