Üstat Sibel Can, Yoğun İş Temposuna Rağmen Çocuklarını Es Geçmiyor!

Ülkemizin en önemli şarkıcılarından biri olan Sibel Can’ın yakışıklı oğlu Engincan Ural, yine giyindiği kıyafetlerle gündeme gelmeyi başardı. İşte haberin ayrıntıları burada..

A+
A-
2 Ağustos 2016 20:07
ABONE OL

Ülkemizin en önemli şarkıcılarından biri olan Sibel Can’ın yakışıklı oğlu Engincan Ural, yine giyindiği kıyafetlerle gündeme gelmeyi başardı. Sibel Can’ın oğlu Engincan Ural gerçekten de farklı olmayı seviyor. Önemli haberin bütün ayrıntıları buradadır..

Başarılı şarkıcı Sibel Can, geçtiğimiz gün çocukları Emir Aksu, Melisa Ural ve Engincan Ural ile beraber bir alışveriş merkezinde kameralar tarafından görüntülendi.

Edinilen bilgilere göre, her zaman enteresan kıyafetleri sayesinde gündeme bomba gibi düşmeyi başaran Sibel Can’ın oğlu Engincan Uralı’ın, bu defa ise kürklü terliği dikkatlerden kaçmadı. Gucci marka olduğu belirtilen terliğin fiyatının ise 2 bin 650 TL olduğu belirtildi.

Kızı kameralardan kaçtı, iki oğluyla poz verdi!

Alışveriş yapmalarının sonrasında farklı bir mekana geçen Sibel Can’ın kızı Melisa Ural, kameralardan rahatsız olurken, şarkıcı Sibel Can iki oğluyla beraber kameralara mutlu bir şekilde poz vermekten kaçınmadı.

Çocuklarıyla güzel bir akşam yemeği ziyafeti yaptı!

Gazetecilerin kendisine sordukları sorular sonrasında, bir dahaki geliş zamanında soruları cevaplayacağını ifade eden güzel şarkıcı Sibel Can, çocuklarıyla beraber güzel bir yemek yemek istediğini dile getirdi. Ardından bir restorana geçen güzel şarkıcı, çocuklarıyla beraber güzel bir akşam yemeği yedi.

Akılda en kalıcı şey ise Engincan Ural’ın kürklü ayakkabısı oldu. Öte yandan, Sibel Can ve çocuklarının mutluluğu gözlerden kaçmadı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.