Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri Gülbahçe Anaokulu öğrencilerine, “yangın esnasında neler yapılmalı?” konulu eğitim verdi.
Sinop’un Boyabat İlçesinde yeni Halk Eğitim Merkezi ve Öğretmenevi inşaatı devam ediyor. Boyabat’ta geçtiğimiz aylarda temeli atılan Halk Eğitim Merkezi ve Öğretmenevi inşasında çalışmalar sürdürülüyor. Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, yapımı tamamlandığında ilçeye kazandırılacak olan inşaatları ziyaret etti. Kaymakam Yılmaz, burada yetkililerden bilgiler alarak bazı incelemelerde bulundu.