Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
AK Parti Gerze Belediye Başkanı Adayı Hüseyin Yüksek, Gerze Belediyesi bünyesinde mevsimlik geçici işçi statüsünde çalışan kişilerin sözleşmelerinin yenileneceğini söyledi.
Geçtiğimiz günlerde Sinop’ta düzenlenen aday tanıtım toplantısı ile AK Parti’nin Gerze Belediye Başkan Adayı ilan edilen Yüksek, çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor. Bugüne kadar ilçenin hayati noktalarına dokunan projelerini açıklayan Başkan Adayı Yüksek, bu kez geçici işçilere müjde verdi.
Yüksek yaptığı açıklamada, “Gerze Belediyemiz bünyesinde çalışan mevsimlik geçici işçi statüsünde bulunan kardeşlerimizin Mayıs ayında süresi biten sözleşmeleri yenilenecek, bulundukları konumda çalışmaya devam edeceklerdir. Tüm hakları da verilecektir” dedi.