Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ankara Sinop İli İlçeleri Derneği üyeleri ASİLDER Yönetim Kurulu Derneği’nin 1. yıl gecesine yoğun bir şekilde hazırlanıyor.
Konu ile ilgili konuşan ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü, “Yönetim kurulu üyelerimizle derneğimizin 1. yıl gecesi çerçevesinde çok verimli bir çalışma yürüttük.
Yönetimdeki yol arkadaşlarımız; birinci yılımızı memleketimize yakışır bir şekilde gerçekleştirerek tüm hemşerilerimizi biraraya getirmek için çalışma yürütmektedirler. Derneğimizin birinci yılında hemşerilerimizin tanışmalarına vesile olarak önemli bir görevi yerine getirmek isteyen yönetim kurulu üyelerimiz çalışmalarına aralıksız devam edecektir.” dedi.