Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Ayancık İlçe Emniyet Müdürü Hakan Evcil ile İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri, İyi Parti İlçe başkanı Orhan Yavuz, İyi parti Belediye Başkan Adayı Bülent Akyol gazetemizi ziyaret ederek günümüzü kutladı.
Ayrıca bizleri unutmayarak kutlama dileklerini ileten Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, İlçe Kaymakamı Recep Hasar, CHP Genel Meclis Üyesi Ozan Sarısoy, CHP İl Genel Meclis Üyesi Aday Adayı Necati Vural ve bizleri telefon ile arayan ve mesaj atan tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunarız.