Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER)Sinop İl Yönetimi Kurulu Üyeleri Durali AKSU,Ali ARSLAN, Erhan ÇELEM ve Haluk ÖZTÜRK Ayancık Kaymakamı İsmail PENDİK’i ziyaret etti.
Ziyaret esnasında EYUDER in çalışmaları ile 09-12 Haziran tarihlerinde Edirne’de gerçekleşecek olan EYUDER in hazırladığı Ulusal Eğitimde Dönüşüm Forumu (UEDFOR )hakkında bilgi verildi. Ayrıca pandemi sürecinde okullarımızda yaşanan eğitim sorunları üzerinde bilgi alışverişinde bulunuldu.