Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen faaliyetlerin tek çatı altında toplanması ve personeller tarafından daha kolay kurumsal bildirimlerin yapılabilmesi amacıyla Ayancık Devlet Hastanesinde eğitim verildi.
Sağlık Bakanlığı tarafından yürütülen faaliyetlerin tek çatı altında toplanması ve personeller tarafından daha kolay kurumsal bildirimlerin yapılabilmesi amacıyla, Entegre Kurumsal İşlem Platformu (EKİP) projesini devreye alma süreci ile ilgili olarak eğitim faaliyetlerine yönelik olarak Ayancık Devlet Hastanesinde eğitim verildi.
İl Sağlık Müdürlüğü Bilgi İşlem Sorumlusu Fahrettin Kuş tarafından verilen eğitime hastane idari birim çalışanları ve birim sorumluları, Tsm çalışanları, Asm sorumluları katılım sağladı.