Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Ayancık Spor ile Türkeli Belediye Esnaf Spor arasında dostluk maçı oynandı.
Ayancık Spor ile Türkeli Belediye Esnaf Spor arasında dostluk maçı oynandı.
11 Kasım Cumartesi günü Ayancık Gazi Stadında Ayancık Spor ile Türkeli Belediye Esnaf Spor U-12 takımları dostluk maçı oynadı. Çekişmeli geçen maç sonrası hatıra fotoğrafı çektirildi. Bir sonraki dostluk maçı Türkeli ilçesinde oynanacak.