Dekoratif Ayna İle Şıklığınızı Yansıtın

Güzelliğin yansımasını sağlayan dekoratif ayna modelleri ile mekana şıklık ve derinlik katabilirsiniz.

A+
A-
2 Ekim 2020 15:46
ABONE OL

Güzelliğin yansımasını sağlayan dekoratif ayna modelleri ile mekana şıklık ve derinlik katabilirsiniz. Dekorasyona çokça önem verilen günümüzde en temek dekorlardan biri aynalardır. Dar mekanların geniş görünmesini sağlaması ile çokça tercih ediliyor. Ayrıca her an her yerde ulaşılabilir ayna olması oldukça kullanışlıdır. Bu nedenle aynanın hayatımızdaki yeri daha da artmıştır.

Dekor için kullanılan aynalar 2 temel gruba ayrılabilir. Bunlardan ilki gerçekten camdan yapılan aynalardır. Ağır ve kırılabilir yapıda olsa da gerçek bir ayna deneyimi yaşatır. Diğer seçenek ise pleksi aynalardır. Dekoratif ayna denilince genellikle bunlar tercih edilir. Sert plastikte yapılan ince, hafif ve kırılmayan ürünlerdir. Dolayısıyla fiyatları daha caziptir. Yapışkanlı olması ile herkes tarafından her yüzeye kolaylıkla uygulanabilir.

Her gün sabah işe giderken baktığınız aynayı gerçek aynalardan seçmek size gerçek bir deneyim yaşatır. Eğer duvarlarda dekorasyon için kullanacaksanız da pleksi aynalardan seçebilirsiniz. Bu aynalar düz bir görüntü vermediği için bakmak için pek kullanışlı değildir. Ancak gerçek ayna gibi net ve parlak bir görüntü verdiği için mekanlara aydınlık ve derinlik katar.

Çerçeveli Aynalar

Dekoratif ayna denilince akla gelen diğer seçenekler çerçeveli aynalardır. İstenen dekor çeşitli modellerdeki çerçeve sayesinde katılır. Ahşap çerçeveler en çok kullanılan modellerdir. Günümüzde koridor, yatak odası, salon ve hatta mutfak gibi pek çok yerde bu aynalara yer verilmektedir.

Siz de tüm dekoratif ayna modelleri için https://www.madamecoco.com/aynalar/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

error: İzinsiz işlem!