Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
Sinop Sağlık İl Müdürü “Ayancıklı hemşerilerimize daha kaliteli ve daha verimli sağlık hizmeti sunabilmek en öncelikli hedefimizdir.” dedi.
Sinop İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Hasan Mollahüseyinoğlu, Ayancık Devlet Hastanesini ziyaret etti.
Sinop’un kalite tescilli hastanesi olduğunu belirten İl Müdürü Hasan Mollahüseyinoğlu, yönetim ile birlikte düzenli aralıklarla yapılan dönemsel verilerin analizi ve değerlendirmesini gerçekleştirdi. Sürekli iyileştirme çabalarının devam edeceğini belirten Mollahüseyinoğlu, “Çalışma arkadaşlarımız hemşerilerimizin sağlığı için hazır. Ayancıklı hemşerilerimize daha kaliteli ve daha verimli sağlık hizmeti sunabilmek en öncelikli hedefimizdir.” dedi.