Sinop 23°C
Yağmurlu
Sinop
23°C
Yağmurlu
Cts
29°C
Paz
30°C
Pts
28°C
Sal
26°C
İlçemiz esnaflarından Eren Öztürk’ün işletmesini yaptığı CafeEren bugün aynı isim ile Stadyum karşısında hizmete başladı.
İlçemiz esnaflarından Eren Öztürk’ün işletmesini yaptığı CafeEren bugün aynı isim ile Stadyum karşısında hizmete başladı.
Yalı Mah. Cahit Övet Cad. No: 3 Stadyum karşısında hizmete açılan işyeri için düzenlenen açılış programına Belediye Başkanı Hayrettin KAYA, İyi Parti İlçe Başkanı Orhan YAVUZ, çevre esnafı ve vatandaşlar katıldı.
İşletme sahibi Eren Öztürk “Bu önemli günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarıma teşekkür ederim.” dedi. Bizlerde Ayancık Gazetesi olarak Eren Öztürk’e yeni işyerlerinin hayırlı uğurlu olmasını dileriz.